Alvarez LJ60E Little Jumbo

Kytary » Elektro-akustické kytary » Jumbo

Cena:9 790
Běžná cena:12 790
Skladem
Elektro-akustická cestovní kytara je vybavena prémiovými komponenty, které zahrnují systém vyztužení FSTLJ; klenutou zadní desku pro lepší odezvu basů; dvouúrovňovou palisandrovou kobylku; nultý pražec a struník z pravé kosti; části těla vyrobené z vysoce kvalitních zvučných dřevin včetně vrchní desky ze dřeva smrku A + Sitka či mahagonové zadní desky, lubů a krku; a tenkou povrchovou úpravu - 50/50 pololesklou na krku a saténovou na vrchní a zadní desce a lubech.

Systém FSTLJ je v podstatě vpřed posunutým vyztužením ve tvaru písmene "X", což znamená, že osa X-ové konstrukce je blíže k ozvučná otvoru, což zvětšuje plochu zvučnice a umožňuje tak zachycení většího množství energie a vibrací. Celá X-ová konstrukce a asymetrické tónové lišty jsou precizně zoubkované. Systém FTSLJ také pomáhá vytvářet rovnováhu mezi výškami a basovými registry, takže obě skupiny tónů jsou dobře slyšitelné a navzájem vyvážené. V kombinaci s výrazněji nakloněnou hlavou s palisandrovým vrchní deskou a chromovou litou ladící mechanikou zvyšuje dvouúrovňová kobylka napětí strun tím, že vytváří prudší úhel zalomení strun. Takto vylepšené napětí strun zlepšuje celkový zvuk, citlivost a odezvu, ještě zdůrazněny použitím nultého pražce a struníku z pravé kosti.

Další prémiové komponenty zahrnují snímací a ekvalizační systém SYS250 pro optimální zvuk během živých vystoupení, 20-pražcový palisandrový hmatník s perleťovou intarzií na 12. pražci, slonovinovou ABS vazbu, rybinový spoj (krk se připojuje na úrovni 14. pražce) a struny D'Addario EXP. Délka menzury je 600 mm, šířka nultého pražce je 44,45 mm. Kytara je dodávána s deluxe taškou DuoFoam s 15mm polstrováním. Barevné provedení Natural.

Ukázka kytary v ne-elektroakustické verzi LJ60:

Tova hudební nástroje
Jablonné nad Orlicí, Nádražní 271

web: www.KytaroveCentrum.cz
email: info@kytarovecentrum.cz
Tel.: +420 605 148 279